• 1

  مرحله "شروع به کار" چیست؟

  مرحله "شروع به کار" پس از انتخاب نمونه مورد نظر شما آغاز میگردد و شامل فرآیند پرداخت هزینه، انتخاب دامنه، ثبت نام در سیستم پشتیبانی، ارائه اطلاعات فردی صاحب سایت، ارائه اطلاعات تماس و متن درباره ما برای سایت، ارائه لوگو (در صورت موجود بودن) و تصاویر متناسب با زمینه کاری شما که تمایل به قرارگیری آنها در سایت دارید میگردد.

 • 2

  زمان راه اندازی یک سایت پس از سفارش چقدر است؟

  پس از انتخاب سایت مورد نظر خود از میان نمونه های موجود در درناسایت و طی کردن مرحله "شروع به کار"، سایت شما بر روی دامنه انتخابی شما راه اندازی شده و آماده بهره برداری میگردد. همچنین در صورت استفاده از پکیج راه اندازی زمان ارائه سایت بر روی دامنه افزایشی نداشته و در همان یک هفته کلیه اطلاعات مورد نیاز شما بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

  میتوان گفت در ظول یک هفته شما صاحب سایتی خواهید شده که بازدیدکنندگان سابقه فعالیت و زمان راه اندازی آن را حداقل 6 ماه تخمین میزنند!

 • 3

  آیا امکان خرید یک سایت بصورت اختصاصی وجود دارد؟

  ایده و هدف اولیه درناسایت در راستای کاهش هزینه های مشتریان و ارائه خدماتی در بالاترین کیفیت ممکن می باشد. به همین منظور و با ارائه یک سایت به چندیدن مشتری در زمینه های کاری گوناگون هزینه ها نیز میان آنها تقسیم شده و کاهش می یابد.

  اگر تمایل به خرید اختصاصی یک سایت و حذف آن از نمونه های قابل سفارش مشتریان هستید، در صورتی که آن سایت تاکنون به هیچ یک از مشتریان ارائه نشده باشد میتوانید با پرداخت پنج برابر هزینه معمول این کار را انجام دهید.

 • 4

  هزینه تمدید سالیانه به چه دلیل است؟

  کلیه موارد مربوط به هاست، دامنه و راه اندازی سایت در سال اول در کنار پشتیبانی فنی و پکیج های آموزش ویدئویی شما در هزینه اولیه محاسبه شده است و هیچ گونه هزینه اضافی به مشتریان تحمیل نخواهد شد.

  با توجه به سالیانه بودن هاست و دامنه ها، همچنین برای دریافت خدماتی مانند پشتیبانی فنی و بروزرسانی های جدید سیستم پس از پایان سال اول و بصورت سالیانه 99 هزار تومان برای تمدید حساب شما دریافت میگردد.

 • 5

  منظور از هاست و دامنه رایگان چیست؟

  کلیه مشتریان درناسایت هنگام راه اندازی سایت خود، هاست و یک دامنه رایگان ir. را به عنوان هدیه و برای سال اول فعالیت خود دریافت میکنند. بخش از هزینه مربوط به تمدید سالیانه مربوط به هاست و دامنه شما می باشد.