طراحی سایت ارزان

امروزه افراد زیادی به شرکت های طراحی سایت ارزان روی می آورند زیرا هزینه های طراحی سایت حرفه ای در چند سال اخیر تا حدی بالا رفته است که راه اندازی یک وبسایت حرفه ای با امکانات کامل برای هر شخص و یا شرکتی میسر نمی باشد. ولی به واقع معنا و مفهوم طراحی سایت ارزان چیست و چه انتظاراتی باید از یک سایت ارزان قیمت داشت؟

آیا قیمت راه اندازی یک وبسایت را هزینه هایی مانند هاست و دامنه تعیین میکنند یا کیفیت پایین امکانات فنی و طراحی گرافیکی معیارهای یک نمونه طراحی سایت ارزان هستند؟ هیچ کدام!

ویرایشگر متن حرفه ای، اسلایدر، فرم تماس، خبرنامه و … که همگی از نیازهای ابتدایی و اساسی یک وبسایت در عصر حاضر هستند هیچ کدام نمیتوانند ملاک مناسبی برای تعیین قیمت یک سایت باشند. مهمترین نکته در طراحی یک سایت جدید، المان های گرافیکی و امکانات پیشرفته تر می باشند. به همین دلیل است که طراحی سایت ارزان در ایران با طراحی های گرافیکی ضعیف و عدم رعایت استانداردهای سئو و کدنویسی همراه شده است. زمان لازم برای طراحی یک سایت حرفه ای، مطابق با اصول سئو و کدنویسی چندین برابر زمان لازم برای یک سایت معمولی بوده و ایجاد یک محیط زیبا و کاربرپسند در سایت نیازمند طراحی گرافیکی و صرف زمان و هزینه است. ولی آیا برای طراحی سایت ارزان باید از این موارد چشم پوشی کرد؟

طراحی سایت ارزان

چشم انداز ما در طراحی سایت ارزان

درناسایت با ایده ای نو پا به عرصه طراحی سایت ارزان گذاشته و هدف ما در این مسیر ارائه سایت هایی با پنل کاربری آسان، متناسب با اصول سئو و در بالاترین سطح طراحی و کدنویسی می باشد. ما مخالف طراحی سایت ارزان با کیفیت پایین و امکانات محدود هستیم و نمونه های ارائه شده هیچ تفاوتی با یک سایت حرفه ای با طراحی اختصاصی نخواهند داشت.

دلیل ارزان بودن این سایت ها امکان فروش آن به چندین نفر در زمینه های شغلی گوناگون است. با این رویکرد به جای پرداخت هزینه طراحی یک وبسایت حرفه ای و قدرتمند برای یک شخص یا شرکت، نمونه طراحی سایت ارزان به چند شرکت گوناگون با زمینه های کاری مختلف عرضه میشود. همین امر موجب کاهش قیمت و افزایش سرعت کار خواهد شد.

بطور معمول زمان مورد نیاز برای طراحی یک سایت حرفه ای و اختصاصی بین یک تا دو ماه بوده ولی در طراحی سایت ارزان شما میتوانید در کمتر از یک هفته سایت خود را بر روی اینترنت مشاهده کنید. علاوه براین شما قبل از سفارش نمونه طراحی سایت ارزان طرح نهایی را مشاهده کرده و دقیقا میدانید که نتیجه کار چه چیزی خواهد بود.

نمونه کارهای طراحی سایت ارزان

برای بررسی نمونه کارهای درناسایت با رویکرد طراحی سایت ارزان بر روی هریک از موضوعات مورد نظر خود کلیک کنید تا علاوه بر مطالعه امکانات آن دموی آنلاین را نیز مشاهده نمایید.

طراحی سایت ارزان با امکانات پیشرفته

رعایت استاندارهای کدنویسی: کلیه نمونه سایت های طراحی شده توسط درناسات که در پکیج طراحی سایت ارزان قرار میگیرند براساس آخرین اصول کدنویسی روز دنیا بوده و با رعایت طراحی واکنشگرا نمایش زیبایی در تمامی گوش های هوشمند و تبلت ها خواهند داشت.

سئو و بهینه سازی سایت: طراحی سایت ارزان به معنی عدم حضور شما در نتایج بالای گوگل نبوده و تمامی نمونه کارها با رعایت استانداردها سئو و بهینه سازی تهیه میشوند، سرعت بالای لود شدن سایت و رعایت اصول طراح سایت برای موتورهای جستجو میتواند تضمین کننده موفقیت شما در رقابت اینترنتی باشد.

پشتیبانی و بروزرسانی: شاید مهمترین حلقه در طراحی سایت ارزان پشتیبانی ضعیف شرکت ها پس از تحویل کار باشد. درناسایت با تشکیل یک تیم پشتیبانی قوی و با ارئه ویدئوهای آموزشی حرفه ای همراه شما در تمامی مراحل راه اندازی و نگه داری سایت خواهد بود.

طراحی گرافیکی حرفه ای: در طراحی سایت ارزان توجه زیادی به زیبایی سایت ها و ارتباط آن با زمینه های کاری گوناگون داشته ایم، بکار گیری المان ها گرافیکی زیبا و روانشناسی رنگ در طراحی سایت با موضوعات گوناگون در نمونه های آنلاین درناسایت قابل مشاهده بوده و شما میتوانید در هر سایت از چندین ترکیب رنگ استاندارد و از پیش تعریف شده استفاده نمایید.

طراحی سایت ارزان