درباره ما

درباره درناسایت

با توجه به گرایش و توجه کاربران به خدمات اینترنتی و استفاده از شبکه های اجتماعی داشتن وبسایت برای هر شغل یا شرکتی به ضرورت تبدیل گشته است. نکته مورد توجه آن است که طراحی و راه اندازی سایت نیازمند علم و تخصص در این زمینه بوده و بطورمعمول افراد آگاهی کافی از امکانات موجود و یا حتی نیازمندی های خود ندارند. شرکت های زیادی در زمینه طراحی سایت فعال هستند که در میان آنها موارد موفق و خوش ذوق نیز به چشم میخورند. ولی اختلاف سلیقه امری اجتناب ناپذیر بنظر میرسد. تا جاییکه گاهی اوقات طرح حرفه ای ترین طراحان سایت ممکن است از نظر شما کارآمد و یا حتی زیبا نباشد.

درناسایت با یک ایده و هدف پا به این عرصه گذاشته است، قبل از سفارش سایت طرح آن را ببینید!

نظرات مشتریان درنا سایت

پاسخ گویی سریع و پشتیبانی حرفه ای مهمترین عامل در ادامه همکاری ما با وبسیما بوده است. پایبندی به تعهدات کاری و انجام به موقع پروژه موجب شد تا وبسیما را به دوستان خود پشنهاد بدهم. ساده کردن پروسه راه اندازی صفر تا صد یک پروژه طراحی سایت توسط وبسیما برای ما محقق شد.

احسان غفاری، موسسه فرهنگی هنری نخستان

دغدغه های نگهداری و بروزرسانی سایت مدت ها مانع از فعالیت اینجانب در فضای اینترنت شده بود. آشنایی با اصول کار با توجه به زمان آزاد روزانه کاری غیرممکن بنظر میرسید. آشنایی با وبسیما و همراهی بخش پشتیبانی با اینجانب روند انجام کارها را بسیار ساده کرده است.

مریم هوشیارمرادی، آموزشگاه خیاطی هنر مادر

ایده مشاهده سایت قبل از سفارش یا پرداخت وجه برای من بسیار وسوسه انگیز بود، برای طراحی سایت خود به شرکت های زیادی مراجعه کرده بودم ولی هیچ کدام تضمینی برای تطابق طرح نهایی از نظر ظاهر و امکانات با نیازهای من نداشتند. وبسیما شرایط ایده آلی را برای افرادی مانند من فراهم کرده است.

دکتر فریدی، مدیر کلینیک زیبایی

در ابتدا دید مثبتی به این روش نداشتم و با توجه به نیاز شرکت برای راه اندازی سریع یک سایت و حضور در نمایشگاه تخصصی فعالیت خود را با درناسایت آغاز نمودم. انجام سریع عملیات راه اندازی سایت، کیفیت خدمات و نتیجه نهایی کار ما را شگفت زده کرد.

علی صالح پور، شرکت فناوری کهربا

طراحی سایت ارزان