امکانات ویژه

خدمات و امکانات عمومی

تجربه آژانس خلاقیت وبسیما در زمینه برندینگ و طراحی سایت موجب شده تا تمامی نیازهای اساسی و به روز یک سایت را بخوبی بشناسیم.

 

گرافیک حرفه ای

کارایی سایت بدون زیبایی جلوه ای نخواهد داشت. طراحی گرافیکی با رعایت اصول برندینگ و زیبایی شناسی صورت گرفته و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا می باشد.

ویرایشگر قدرتمند

تمامی سایت ها دارای بخش های مختلف برای نمایش مطالب مربوطه هستند. ویرایشگر این بخش ها، یک ویرایشگر قدرتمند به همراه کد های آماده است که کاربران میتوانند با استفاده از این ویرایشگر، در ساده ترین روش وتنها با انتخاب چند دکمه در مطالب تغییرات ایجاد کنید.

امنیت بالا

حفظ امنیت سایت در برابر حملات هکرها و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی افراد از الزامات هر سایت اینترنتی است که توجه ویژه ای به آن داشته ایم. مبارزه با اسپمرها و نظارت بر دیدگاه های ارسالی از طرف کاربران در سایت نیز بصورت پیش فرض برای تمامی سایت ها فعال می باشد.

طراحی رسپانسیو

با توجه به تنوع مرورگرهای اینترنتی و دستگاه های مورد استفاده کاربران، نحوه نمایش سایت در تبلت، تلفن های هوشمند و مانیتورهای مختلف اهمیت ویژه ای یافته است. با بکارگیری طراحی رسپانسیو سایت شما در هر صفحه نمایشی دارای طراحی اختصاصی با حفظ زیبایی و کارایی خواهد بود.

سئو و بهینه سازی

رعایت اصول بهینه سازی و سئو سایت در کنار معرفی سایت به موتورهای جستجو تاثیر بسیاری بر جذب بازدیدکننده از موتورهای جستجو و افزایش بازدهی و فروش سایت شما خواهد داشت. تمامی سایت های ارائه شده توسط وبسیما با رعایت استانداردهای گوگل مدنویسی شده اند.

پشتیبانی آنلاین

سیستم پشتیبانی و چت آنلاین سایت متناسب با نیاز سایت و به درخواست شما فعال خواهد شد. این سیستم توسط شرکت وبسیما بعنوان تنها نماینده رسمی Zopim در خاورمیانه در پلن پایه ارائه خواهد شد و به درخواست شما قابلیت ارتقا نیز خواهد داشت.

آموزش کار با سایت

مدیریت و نگهداری سایت با توجه به پنل مدیریت طراحی شده بسیار ساده بوده و ویدئوهای آموزشی درناسایت همراه شما در یادگیری سریع و شناخت بهتر امکانات سایت خواهد بود.

آمارگیر حرفه ای

آمارگیر حرفه ای وبسیما بر پایه سیستم قدرتمند PIWIK بر روی کلیه سایتها بصورت پیش فرض قرار خواهد گرفت که امکانات بسیاری مانند نمایش بازدیدکنندگان آنلاین، تعداد ورودی های گوگل، کلمات کلیدی جستجو شده توسط کاربران و جایگاه شما برای هر کلمه کلیدی را بصورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد.

شبکه های اجتماعی

ارتباط سایت با شبکه های اجتماعی و امکان اشتراک گذذاری مطالب جزو نیازهای اولیه هر وبسایت به شما رفته و در تمامی نمونه ها بصورت پیش فرض قرار خواهد گرفت.

آخرین استانداردها

رعایت استاندارهای کنسرسیوم جهانی وب در کدنویسی و معیارهای مورد نظر گوگل در بررسی و تعیین سرعت سایت تاثیر بسزایی بر سئو خواهند داشت.

پشتیبانی ویژه

تیم پشتیبانی وبسیما حامی شما در نگهداری و بروزرسانی وبسایت خواهد بود. اگر وقت کافی برای بروزرسانی مستمر سایت خود ندارید همه چیز را به وبسیما بسپارید.

فرم تماس قدرتمند

یکی دیگر از امکانات مورد نیاز هر سایت سیستم فرم تماس است. با استفاده از این سیستم مشتریان میتوانند سوالات و درخواست هایشان را با شما در میان بگذارند. در نمونه سایت های وبسیما شما میتوانید با داشتن این فرم در بخش "تماس با ما" به سادگی از خواسته های مشتریان آگاه شوید.

 

نظرات مشتریان درناسایت

رضایت مشتریان مهم ترین دغدغه ما در درناسایت است، برای شناخت بهتر از کیفیت کار و پشتیبانی ما از مشتریان سوال کنید.

 

پاسخ گویی سریع و پشتیبانی حرفه ای مهمترین عامل در ادامه همکاری ما با وبسیما بوده است. پایبندی به تعهدات کاری و انجام به موقع پروژه موجب شد تا وبسیما را به دوستان خود پشنهاد بدهم. ساده کردن پروسه راه اندازی صفر تا صد یک پروژه طراحی سایت توسط وبسیما برای ما محقق شد.

احسان غفاری، موسسه فرهنگی هنری نخستان

دغدغه های نگهداری و بروزرسانی سایت مدت ها مانع از فعالیت اینجانب در فضای اینترنت شده بود. آشنایی با اصول کار با توجه به زمان آزاد روزانه کاری غیرممکن بنظر میرسید. آشنایی با وبسیما و همراهی بخش پشتیبانی با اینجانب روند انجام کارها را بسیار ساده کرده است.

مریم هوشیارمرادی، آموزشگاه خیاطی هنر مادر

ایده مشاهده سایت قبل از سفارش یا پرداخت وجه برای من بسیار وسوسه انگیز بود، برای طراحی سایت خود به شرکت های زیادی مراجعه کرده بودم ولی هیچ کدام تضمینی برای تطابق طرح نهایی از نظر ظاهر و امکانات با نیازهای من نداشتند. وبسیما شرایط ایده آلی را برای افرادی مانند من فراهم کرده است.

دکتر فریدی، مدیر کلینیک زیبایی

در ابتدا دید مثبتی به این روش نداشتم و با توجه به نیاز شرکت برای راه اندازی سریع یک سایت و حضور در نمایشگاه تخصصی فعالیت خود را با درناسایت آغاز نمودم. انجام سریع عملیات راه اندازی سایت، کیفیت خدمات و نتیجه نهایی کار ما را شگفت زده کرد.

علی صالح پور، شرکت فناوری کهربا

طراحی سایت ارزان